הרמת משקולות

אודות המחלקה

מחלקת הרמת משקולות של מכבי ת"א ע"ש דוד ברגר (מחללי אולימפיאדת מינכן)
 
מחלקת הרמת משקולות של מכבי ת"א הוקמה בשנת 1965 ושינתה באחת את הנוף החדגוני בענף בארץ. הקבוצה בלטה בייחודה מבחינת שימת דגש על עבודה נכונה ויעילה מיחד,וגיבוש חברתי מאידך. בשנת 1967 זכתה הקבוצה לראשונה באליפות המדינה, ומאז ועד ימינו מובילה את הענף מבחינת הישגים וחדשנות כל העת. בשנת 1970 הצטרף לקבוצה דוד ברגר ז"ל, אשר ניספה עם חבריו למשלחת האולימפית במינכן 1972. בשנת 1984 ייצג את ישראל מאיר דלויה באולימפיאדת לוס אנג'לס בה סיים במקום התשיעי, ובברצלונה 1992 הגיע אנדריי דניסוב למקום השישי.
 
לאגודה מח' נערים/נערות ייחודית בה לומדים הילדים יציבה נכונה ועבודה בריאה בחדר כושר לשיפור יכולתם בחיי היומיום. הילדים (וכן ההורים) מגלים כי אימונים בחדר כושר בתנאי קבוצה תומכת, יעילים הרבה יותר ומשפרים את יכולתם- הן בתחום הפיזי והן בתחום הקונטיבי. האימונים בשילוב תנועה משפרים את הכוח והגמישות בצורה הרמונית, שומרים על איזון נכון ומשפרים את היכולות האתלטיות. בנוסף- כל התלמידים במחלקה הראו שיפור בהתנהגות החברתית וכן ברמת ההישגים בלימודים. 
 
לאחרונה פתחה הקבוצה את שעריה לקהל הרחב בה מתאמנים בכל הגילאים גברים ונשים אשר מעוניינים להתאמן בחדר כושר בצורה נכונה עם משקולות חופשיים.
 
במסגרת הפעילות ירכשו המתאמנים מיומנויות בסיס, ויוקנו להם הרגלי עבודה נכונים ואפקטיביים. המצטיינים יוכלו להשתלב במסלול ההישגי של מח' הרמת המשקולות של מכבי ת"א, ולהשתתף בתחרויות ארציות ובין לאומיות בהרמת משקולות
 
צוות מקצועי
 
צוות ההדרכה של מכבי ת"א מורכב מטובי המאמנים בארץ לכל המאמנים ניסיון עשיר ותוצאות מוכחות על פני עשרות שנים למאמנים שלנו ניסיון עשיר בבניית תוכניות אימון לצרכים מיוחדים: אימון ילדים ונוער, אימון לטיפול בבעיות גב/ צוואר, תוכניות תזונה, טיפול במשקל יתר ועוד.
 
שוני (אלכס) מנדל - ניסיון של 40 שנה באימון מתקדם. מאמן אולימפי ומאמן נבחרת ישראל לשעבר. אלוף ישראל ושיאן ישראל לשעבר. בעל הסמכה מיוחדת לאימון ילדים ונוער. ניסיון חסר תקדים בליווי ספורטאים לאורך שנים, תוך תיאום תוכניות האימון לצרכים המשתנים.
 
מיכל קופר - ניסיון של 12 שנה באימון מתקדם. מאמנת נבחרת ישראל לשעבר. אלופת ישראל ושיאנית ישראל לשעבר. מומחית באימון נשים ונערות. מומחית בטיפול בבעיות פיזיות- גב, צוואר, מפרקים. בעלת הסמכה מיוחדת לטיפולי אוסטיאופתיה
 
אמיר נחום - ניסיון של 18 שנה באימון מתקדם. מאמן נבחרת ישראל לנוער וקדטים לשעבר. אלוף ישראל ושיאן ישראל לשעבר. 
 

אודות הצוות

רשימת ספורטאים

לוח תחרויות ומשחקים